Munkatársak

A plébániaközösség azon tagjai, akik munkaszerződéssel, püspöki helyezéssel (dispozíció; missio canonica) vagy megbízási szerződéssel teljesítenek szolgálatot a Szent Márton Plébánia területén.

Lucza Miklósné, Erzsébet

SEKRESTYÉS

Megbízott sekrestyésként teljesít szolgálatott a Kisbárkányi templomban. A templomgondnoki feladatokat is ellátja bevonva a település lakóit is a közösségi szolgálatba.

Berzák Pálné, Klára

SEKRESTYÉS

Megbízott sekrestyésként teljesít szolgálatott a Márkházi templomban. A templomgondnoki feladatokat is ellátja bevonva a település lakóit is a közösségi szolgálatba.

Kozma Béla

KÁNTOR

Megbízott kántorként teljesít szolgálatott a Szent Márton plébánia területén. Szervezi és vezeti a Szent Márton Kórus próbáit és szolgálatait.

Dancsák Viktor

KATEKÉTA

Plébániánk területén mint főállású hitoktató teljesít szolgálatot, végzi a hitre nevelés hivatását. A közösségi élet szervezésében is részt vállal pl. a ministránsok képzésével és koordinálásával.

Kiss Dávid atya

PLÉBÁNIAI KORMÁNYZÓ

2022. 01. 15-től nevezte ki S.E.R. Marton Zsolt püspök Úr a Nagybárkányi Plébánia vezetőjének, plébániai kományzói jogkörökkel. Hivatalát 2022. 02. 08-án vette át Rev. Nagy Richárd plébános Úrtól Rev. Marti József esperes, plébános Úr jelenlétében.