Adományok

Hálásan köszönjük, ha rendszeresen vagy alkalmanként szeretné támogatni a Szent Márton Plébánia fenntartását és működtetését. Adományait az alábbi módokon juttathatja el hozzánk:

>     A templomok és a plébániaközösség számára adományait elhelyezheti a templomok állandó perselyeiben és a kitett adománygyűjtő kosarakban.
    >     A vasárnapi szentmiséken és a kiemelt egyházi ünnepeken a szertartások alatt elhelyezheti a mozgó perselybe az adományait
    >     A plébániahivatal nyitvtartási idejében személyesen adhat át pézadományt a plébániközösség javára. Ezen adományokról átvételi elismervényt állítunk ki a befizető(k) részére.
    >     Zárt borítékban bedobhatja adományát a plébániahivatal postaládájába. Amennyiben átvételi elismervényt/pénztárbizonylatot kér róla, akkor írja rá a borítékra a befizető(k) nevét és címét, jogi személyeknél az adószámát is mellékelje az adománya mellé.